Úvodní strana


Vítejte na stránkách Fittsportu Rožnov pod Radhoštěm!

 

Naše fitness centrum se nachází nedaleko autobusového a vlakového nádraží v Rožnově pod Radhoštěm. Nabízíme komfortně vybavenou posilovnu posilovacími stroji značky     Star Trac, kardio zónu s 10 stanovišti značky   Star Trac a Sportmar a také široké spektrum sportovních aktivit, programů a služeb na zlepšení a udržení fyzické i psychické kondice. Ženy mohou využít oddělenou dámskou posilovnu, která je vybavena posilovacími stroji speciálně zaměřených na kritické ženské“ partie.

Vyzkoušejte u nás také nejnovější hity ve fitness jako je např. TRX, Jumping, Bosu,   Tae-Bo a Pump FX.

Dále nabízíme solárium, prodej solární kosmetiky a sportovní výživu značky Nutrend®, což je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní životní styl,

Samozřejmě je Vám vždy k dispozici příjemný personál, který Vám ochotně poradí ve všem, co se týká vaší tělesné schránky a aktivního odpočinku v našem fitness centru. Přijďte si k nám zacvičit, nasát příjemnou atmosféru.Naším cílem je poskytovat kvalitní služby s individuálním přístupem ke každému klientovi v příjemném a moderním prostředí.

A po cvičení si na našem baru můžete vychutnat výbornou kávu a další různé nápoje.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

fitttsport_adela_gondikova